Biznesowy Newsletter Budowalki

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem budowalka.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie BUDOWALKA LTD spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Varna w Bułgarii przy ul. Ivan Vazov 37, NIP: 206929113. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na budowalka.pl/rodo.

Przestrzeń rozwoju i wsparcia dla budowlańców

Prowadzenie firmy remontowo-budowlanej jest wystarczająco trudne.

Wielokrotnie można się czuć przytłoczonym ciągłą walką na wielu frontach i przede wszystkim samotnym.

Nikt tak dobrze nie rozumie z czym się zmagasz, jak inni właściciele firm. Jednak wśród znajomych budowlańców często ciężko jest znaleźć osoby rzeczywiście myślące podobnie i wspierające Twoje działania.

Moim celem jest stworzenie miejsca, które będzie wspierać Cię w trudnych momentach oraz dawać wsparcie i motywację do prowadzenia firmy w sposób mądry i zorganizowany.

Nie czekaj. Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj!

© 2022 BUDOWALKA LTD.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka Prywatności